icon

Parental Control SecureKids

0.24 için
Android

Bu basit uygulamayla çocukların internet hareketlerini kontrol edin

8k

Bu uygulamayı oyla

Android üzerinde çocuğunuzun hareketlerini yakından takip etmek istiyorsanız, Parental Control SecureKids evin en küçük üyelerinin akıllı telefonlarıyla yaptıkları her şeyi, nasıl ve ne zaman kullandıkları da dahil olmak üzere, yönetmeniz için mükemmel bir araçtır.

Uygulamayı ilk açtığınızda nasıl kullanacağınızı belirtmeniz gerekecek, ebeveyn olarak ya da çocuk olarak. Anne ya da baba olarak eriştiğinizde, telefonunuzdan çocuğunuzun hareketlerini kontrol etmenize izin veren bir listeye sahip olacaksınız. Hangi internet sitelerini açabileceklerini, hangi uygulamaları kullanabileceklerini, gelen ve giden aramaları kısıtlayabileceksiniz, ayrıca verilen zamanda nerede olduklarını da bileceksiniz. Kişisel alarmlar ve çocuğunuzun akıllı telefonunu nasıl kullandığına dair her türlü detayı bildirecek bir dizi nesne oluşturabilirsiniz.

Bu fonksiyon ayrıca çocuklarınızın ne sıklıkta telefonlarını kullandıklarına dair bir dizi istatistikte sunar, böylece çok fazla kullanıp kullanmadığını ve hangi uygulamaları kullandığını bileceksiniz. Bu özelliği sayesinde, çocuklarınızın yapmaması gereken şeylerle zaman harcayıp harcamadıklarını da öğrenebileceksiniz. Ayrıca, alarm sistemi çocuğunuzun telefonuna telefon elinizde olmadan da ses bildirimleri oluşturmanıza izin verir.

Kesinlikle, Parental Control SecureKids ile istemediğiniz internet sitelerini, çocuğunuzun kullanmasını istemediğiniz uygulamaları bloke edebilecek ve bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları sınırlandırabilecek ya da belli kişilerin aramalarını yasaklayabileceksiniz. Bunun yanı sıra, haritada nerede olduklarını bileceksiniz. Tüm bunları çocuğunuzun akıllı telefonuna dokunmadan yapabileceksiniz. Bu işlevsel uygulama ile çocuğunuzun güvende olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 3.0 veya daha üst sürümü gerektirir.

X